Запитання/відповідь


Потрібно щоб мій сайт займав перші місця в пошуковій системі, ви можете допомогти?

Так! Це головна наша спеціальність - просування (розкрутка) сайту в пошукових системах на перші місця.

Також ми можемо допомогти зі створенням рекламної кампанії в пошуковій мережі. Це дозволить після проведення всіх робіт займати перші місця як по рекламних результатах так і по результатах видачі пошукових систем.

Я хочу просунути сайт, але не знаю як відбувається розкрутити і яка інформація від мене потрібна?

У цьому випадку, будь ласка, надішліть заявку на прорахунок вартості просування Вашого сайту з відміткою "я не знаю з чого почати". Також вкажіть адресу сайту і бажані слова за якими Ви хочете його просувати.

Далі, використовуючи цю інформацію ми проведемо технічний аналіз вашого сайту і самі зберемо всі комерційні ключові слова (або якщо вам потрібно - інформаційні), проведемо аналіз ваших потенційних конкурентів і зробимо прогноз за ціною і термінами виведення в ТОП. Всю цю інформацію ми надамо Вам для узгодження і прийняття рішення щодо початку просування.

Від чого залежить вартість просування сайту?

Вартість залежить від поточних позицій і кондицій сайту, тематики, конкуренції, ключових слів, їх кількості і терміновості просування.

Скільки часу займе просування сайту

Швидкість залежить від тих самих параметрів що і ціна, чинники одні й ті ж. Якщо брати календарні мірки. реальні терміни виходу в ТОП від 2-х місяців по малоконкурентним запитам і до 6-8 по висококонкурентних комерційним запитам. Все повністю індивідуально і прогнозується попередньо.

З чого почнеться розкрутка мого сайту?

Після узгодження всіх умов Комерційного пропозиції, ви робите перший платіж і передаєте нам доступ для роботи з сайтом. З цього моменту починається наша робота по його внутрішньої і зовнішньої оптимізації - це та робота яка і призводить до зростання позицій. Всі питання щодо змін по самому сайту і його оптимізації обумовлюються безпосередньо з Замовником.

Як я дізнаюся про результати вашої роботи?

Ви зможете детально спостерігати за позиціями сайту за допомогою щомісячного звіту, де будуть зафіксовані всі позиції сайту на початок і кінець звітного періоду. Таким чином Ви зможете побачити які позиції виросли і яка динаміка за всіма ключовими словами і сайту в цілому.

Що таке просування сайту

Це комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів з метою зайняти перші місця. Звичайно чим вище позиція сайту в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів переходить на нього з пошукових систем.

Ви не знайшли відповідь?

Якщо у Вас залишилися питання щодо SEO просування, ми з радістю на них відповімо!

Напишіть нам

uCoz